قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس دست دوم بر اساس آسیب های احتمالی بر روی کانکس ، در ابتدا مورد ارزیابی کارشناسان شرکت دپو ماشین قرار گرفته میشود. پس از ارزیابی قیمت گذاری توسط کارشناس مربوطه انجام میگیرد. شرکت دپو ماشین محصولات خود را در ایران و کشورهای همسایه عرضه میدارد. کانکس، کانتینر، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس مسکونی، کانکس کارگاهی، کانکس ۳۰ متری ، کانکس ۱۲ متری ، از انواع کانکس های ساخته شده در شرکت دپو ماشین میباشند.

قیمت کانکس دست دوم مسکونی می تواند تا ۶۰ الی ۷۰ درصد یک کانکس نو نیز باشد. کلا در زمینه کانکس دست دوم ، قیمت متغیر است. شما برای اطلاعات دقیق تر با ما تماس بگیرید. در اکثر مواقع ما در انبار کارخانه محصول دست دوم برای عرضه داریم.

کانکس های دست دومی که قابل فروش می باشند عبارت هستند از کانکس دست دوم مسکونی ، فروشگاهی ، سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی ، مخابراتی ، سیار ، …

شرکت دپوماشین تولید کننده انواع کانکس

شرکت دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولی در زمینه کانکس و کانتینر مفتخر به ارائه انواع کانکس و همکاری با طیف بسیار وسیعی از مشتریان اعم شخصی و سازمانی بوده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس ، خرید کانکس و یا فروش کانکس و نیز کانکس دست دوم با همکاران ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.

تلفن تماس دفتر: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱ (تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه : ۰۹۳۹۷۰۷۰۸۹۲ (جهت تماس در ساعات غیر کاری و روز های تعطیل)

تلفن دفتر مازندران:۴۴۸۴۲۸۳۰-۰۱۱

 

برای استعلام از قیمت کانکس دست دوم با دپو ماشین تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code