کانکس ثابت و سیار

به تناسب كاربرد شما كانكس ثابت و سيار و يا چرخدار و متحرک داراي ارزش ميشوند. كانكس ثابت اصولا بدون چرخ بوده و در جايي روي زمين يا در بلندي نصب ميشود. براي انتقال اين گونه كانكس ها،  ماشين هاي سنگين با استفاده از قلاب يا هوك نصب شده بر روي كانكس آن را بلند كرده و انتقال ميدهند. در حاليكه كانكس سيار با داشتن چرخ نيازي به بلند كردن نخواهد داشت و بدين جهت به آن كانكس متحرك ميگويند.

كانكس چرخ دار – كانكس تجهيزات پست برق – مخصوص مناطق سرد – ضد سرقت – کتابخانه ی سیار كانكس امن کانکس با دیوارپوش پروژه ايران خودرو . كانكس ثابت و سيار

کانکس های با طول ۴ متر و ۶ متر و یا طول های کمتر از آن این قابلیت را دارند که ضمن نصب تجهیزات خاصی ، متحرک شوند. این امر باعث سهولت و تعدد استفاده و نیز کاربری از آن خواهد شد . چنین دستگاه هایی را میتوان در مواقع لزوم از جمله گردشگری و یا حتی در هنگام وقوع زلزله در ستاد های بحران سراسر کشور مورد استفاده قرارداد .

از دیگر کاربردهای کانکس های متحرک در پروژه های ساختمانی و راهسازی است ، معمولا کانکس های متحرک به وسیله نصب اکسل و چرخ های خودرویی از جمله پیکانی و لندروری و نیز چرخ های کارگاهی متحرک گردیده و با نصب تجهیزات اتصال و حمل (مالبند) به وسیله خودرو یا لیفتراک در سطح پروژه بدون هزینه تغییر مکان میدهد. قابلیت جابجایی تفاوت اصلی کانکس ثابت با کانکس سیار و یا همان متحرک است.

به دلیل قرارگیری این دسته از تولیدات در ارتفاعی که امکان نصب چرخ اکسل را ممکن سازد استفاده از راه پله را نیز الزامی مینماید.

0011

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش شرکت دپو ماشن تماس حاصل فرمایید.

تلفن: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱     فکس: ۴۴۱۹۳۵۰۰-۰۲۱

به ما ملحق شوید

لینک تلگرام:   https://t.me/depomachine

لینک اینستاگرام:   https://instagram.com/_u/depomachin

 

قیمت کانکس فروش کانکس خرید کانکس