کانکس دست دوم

شرکت کانکس دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولید انواع کانکس و کانتینر می باشد. ما در دپوماشین انواع کانکس مورد نیاز بازار مصرف را تولید و عرضه می کنیم. برخی از مشتریان پس از مدتی ، به کانکس خریداری شده نیازی ندارند. با توجه به فضای مورد نیاز برای نگهداری کانکس ، عملا امکان نگهداری کانکس وجود نخواهد داشت. یکی از خدمات دپوماشین به مشتریان خرید و فروش کانکس دست دوم می باشد.

در صورتی که شما نیاز به کانکس دست دوم خود نداشته باشید. ما می توانیم کانکس دست دو شما را باز خرید کنیم. ما در دپوماشین تضمین خرید کانکس دست دوم به مشتریان خودمان را می دهیم. البته خرید کانکس دست دو با قیمت منصفانه از مشتری انجام می شود. ما همچنین کانکس های دست دوم تولیدی سایر شرکت ها را خریداری می کنیم. کانکس های خریداری شده دست دوم پس از بررسی فنی و تعمیرات احتمالی به فروش می رسد.

پیشنهاد استفاده از کانکس دست دوم یک پیشنهاد اقتصادی خوب است. احتمال دارد که شما به خاطر کمبود بودجه تمایل به خرید کانکس های دست دوم باشید. به هرحال هیچ تفاوتی ندارد، شما می توانید از کانکس های دست دوم دپوماشین با کیفیتی بالا و مناسب استفاده نمایید.

کانکس دپوماشین دارای بیش از نیم قرن سابقه در طراحی،  تولید و فروش انواع کانکس می باشد. محصولات شرکت دپوماشین در زمینه کانکس ، کانتینر و اتاق و خانه پیش ساخته در کشور ایران و کشورهای همسایه عرضه می گردد.

انواع کانکس دست دوم دپوماشین

کانکس دست دوم سرویس بهداشتی

کانکس دست دوم ویلایی پیش ساخته

کانکس دست دوم کارگری

کانکس دست دوم مسکونی

کانکس دست دوم نگهبانی

استعلام قیمت کانکس دست دوم

با توجه به متغیر بودن موجودی کانکس دست دو در انبار کارخانه، خواهشمند است برای استعلام قیمت کانکس دست دوم و موجودی آن با شماره های ما تماس بگیرید.

تماس در ساعات کاری و اداری

جهت تماس در ساعات غیر کاری و روز های تعطیل