کانکس کاروان مسافرتی

کانکس-کاروان-مسافرتی-۱

کانکس کاروان مسافرتی

ساخت انواع کاروان سفری با امکانات

تهران ، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص کرج – ۴۴۱۹۶۵۹۵

کانکس کاروان مسافرتی

کانکس کاروان مسافرتی یکی از محصولات تولیدی دپوماشین می باشد. کاروان سفری نوعی کانکس چرخدار مجهز می باشد. این نوع کانکس به صورت یدک به خودرو بسته می شود. کاروان مسافرتی دارای امکانات رفاهی متنوعی می باشد. شایان ذکر است که کاروان مسافرتی نوعی از کانکس کاروان است. کانکس های کاروان می توانند برای استفاده های پزشکی ، امداد ، حمل حیوانات مثل اسب و … تولید شوند. شرکت دپوماشین با تجربه ۶۰ ساله انواع کانکس کاروان را تولید می کند. کانکس های کاروان بایستی دارای استانداردهای لازم برای تردد در جاده ها باشند. با توجه به متحرک بودن این کانکس ها ، رعایت موارد دقیق مهندسی ساخت و کیفیت بسیار حائز اهمیت است.

99%

تنوع طراحی

99%

کیفیت ساخت

15

سرعت تحویل

100%

گارانتی

کانکس کاروان مسافرتی دپوماشین

شرکت دپوماشین کانکس های کاروان با کاربری های مختلف تولید می کند. کانکس کاروان حمل اسب ، کانکس کاروان پزشکی و امداد و کاروان مسافرتی از عمده تولید ما هستند. شایان ذکر است که کانکس کاروان در حقیقت کانکس چرخدار است. منتها با یک تفاوت. کانکس چرخدار معمولی لزوما برای موارد کارگاهی و یا جابجایی در مسافت کوتاه طراحی می شود. کانکس های چرخدار معمولی امکانات خاصی ندارند. در حالی که کاروان متناسب با نوع کاربری دارای امکانات متنوعی هستند. کاروان مسافرتی دارای امکانات اولیه زندگی و آشپزی و سرویس بهداشتی و … می باشد.

کانکس کاروان مسافرتی بر اساس ابعاد و سایز دارای چرخ هایی به تعداد ۲ و یا ۴ می باشد. هیچ محدودیتی در سایز کاروان برای تولید وجود ندارد. متریال استفاده شده در ساخت کاروان بر اساس درخواست مشتری تعیین می گردد. کانکس کاروان سفری دپوماشین با کیفیت بسیار بالا عرضه می گردد. کاروان ها در مسافت های طولانی و با سرعت بالا جابجا می شوند. بنابراین ساخت اصولی آنها بسیار حائز اهمیت هست. رعایت بسیاری از موارد حرکتی که در خودروسازی رعایت می شود در ساخت این کاروان نیز اهمیت دارد.

ساخت کاروان زمان بر است. برای سفارش ساخت و استعلام قیمت کانکس کاروان می توانید با تماس بگیرید.

انواع کانکس دپوماشین

گالری عکس کانکس کاروان مسافرتی

شرکت دپوماشین تولید کننده انواع کانکس

شرکت دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولید در زمینه کانکس و کانتینر مفتخر به ارائه انواع کانکس و همکاری با طیف بسیار وسیعی از مشتریان اعم شخصی و سازمانی بوده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس ، خرید کانکس و یا فروش کانکس و نیز کانکس دست دوم با همکاران ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.

تلفن تماس دفتر: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱ (تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه : ۰۹۳۹۷۰۷۰۸۹۲ (جهت تماس در ساعات غیر کاری و روز های تعطیل)

تلفن دفتر مازندران:۴۴۸۴۲۸۳۰-۰۱۱

لینک تلگرام:  https://t.me/depomachine

لینک اینستاگرام:  https://instagram.com/_u/depomachin