کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی داراي كاربرد هاي فراواني ميباشند. به عنوان نمونه می توان به چند مورد اشاره کرد:

  • حراست و نگهبانی
  • اتاقک ایست بازرسی
  • فروش و یا کنترل اوانع بلیط و کارت
  • و…

همکاران ما در انتخاب کانکس مورد نظر مشاوره رایگان می دهند نا براساس کاربری خود کانکس نگهبانی مورد نظر را تهیه و خریداری نمایید.

برای محیط هایی که زیبایی هم حائز اهمیت است مانند: محیط هایی مثل نگهبانی ورودی منازل و برج ها، کانکس نگهبانی چوبی که با زیبایی خاص همراه است را به خریداران محترم پیشنهاد می دهیم.

در نگهبانی برج های مسکونی مراقبتی که نیاز به کنترل دقیقتر اطراف دارد و باید دید بهتری داشته باشد را به خریداران عزیز کانکس چند ضلعی را پیشنهاد می کنیم. تا از طریق چند پنجره به صورت ۳۶۰ درجه به محیط احاطه داشته باشد و یا دست کم ۱۸۰ درجه دید مطلوب داشته باشد. هرچند دید ۱۸۰ درجه برای کتنکس های نگهبانی مورد قبول است ولی کانکس ها با دید ۳۶۰ درجه گزینه ی بهتری است.

نمای داخلی کانکس نگهبانی چندان مد نظر تولیدکنندگان نیست، به دلیل اینکه در یک برج مسکونی، نگهبان بسیاری مواقع خارج از باجه در محوطه مشغول گشت زنی است.

کانکس دست دوم

در حالت استفاده به عنوان مثلا اتاق سرايداري براي نگهباني از پروژه ها بايد امكاناتي نظير كابل داخلي براي تلفن و برق و ساير ملزومات در نظر گرفته شود، و يا حتي بخشي بصورت طاقچه مانند متحرك باشد كه گاهي به عنوان ميز موقت كار مورد كاربري قرار گيرد.

با توجه به كاربرد شما ديواره ها و كف ميتوانند از جنس هاي متنوع گالوانيزه ، pvc ، و نيز آلومينيوم و چوب هاي  صنعت ساخت كانكس باشند.

کیوسک نگهبانی

  00000

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش شرکت کانکس دپو ماشین تماس حاصل فرمایید.

تلفن:    ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱             فکس:   ۴۴۱۹۳۵۰۰-۰۲۱