قیمت خانه کانتینری

آشنایی با خانه کانتینری| کانتینر ویلایی و مسکونی

کانتینرها علاوه بر استفاده در صنعت حمل و نقل، کاربرد دیگری نیز دارند و در ساخت خانه های پش ساخته به کار می روند. استفاده از کانتینرها برای ساخت خانه محدودیتی برای نتیجه کار ندارد و می توان با استفاده یک چند کانتینر یک محل سکونت از متراژ کم تا متراژهای بالاتر و در چند طبقه ساخت.

کانتینرها دارای ابعاد استاندارد جهانی به طول ۱۰، ۲۰ و ۴۰ فوت هستند (برای اطلاع از ابعاد کانتینر کلیک کنید) بنابراین کوپکترین نوع آن یک فضای ۱۰۰ فوت مربعی دارد که برای استفاده به عنوان محل سکونت کوچک کافی است. با توجه به اینکه کانتینرها پس از حمل توسط کشتی ها از چرخه سرویس و شبکه حمل و نقل خارج می شوند گزینه های مناسبی برای استفاده به عنوان یک خانه پیش ساخته هستند که به عنوان خانه، استودیو، کابین و محیط اداری و … استفاده می شوند. دلایل زیادی برای استفاده از آنها وجود دارد. طراحی مفهومی و مدرن، صرفه اقتصادی خرید و نگهداری و بازیافت از دلایل آن است. ما در اینجا قصد داریم تا خانه کانتینری را معرفی کنیم و در مورد آنها صحبت کنیم.

خانه کانتینری

خانه کانتینری چیست؟

خانه کانتینری، خانه های پیش ساخته ای است که با استفاده یک یا چند کانتینر استفاده شده و خارج از شبکه حمل و نقل ساخته می شود. در حقیقت کانتینرها شاکله اصلی این خانه های پیش می باشند و تمامی امکانات از نمای بیرون تا عایق بندی داخلی و امکانات رفاهی بر روی آنها نصب می شود. این خانه های آماده در بازار به نام های کانتینر ویلایی و یا مسکونی و کانکس ویلایی نیز شناخته می شوند.

خانه کانتینری چه مزیتی هایی دارد؟

 • پیش ساخته بودن

این خانه ها به صورت پیش ساخته عرضه می شوند، بنابراین از زمان سفارش تا نصب در محل چیزی مابین ۴ تا ۸ هفته زمان می برد. تمامی محاسبات و ملاحضات فنی و مهندسی در هنگام ساخت رعایت شده و بلافاصله پس از نصب قابل سکونت هستند.

 • سهولت حمل و نقل و انتقال به محل نصب

با توجه به استاندارد ابعادی کانتینرها در شبکه حمل و نقل، جابجایی آنها بسیار آسان بوده و بدون مشکل است.

 • هزینه قابل پیش بینی ساخت

برای ساخت خانه های کانتینری، یک قیمت پایه وجود داشته و ثابت است. قیمت نهایی با اعمال هزینه های تحویل در محل، آماده سازی محل نصب، فونداسیون، مونتاژ و اتصالات تاسیسات که تنها هزینه های متغیر هستند قابل محاسبه می باشد.

 • بازیافتی بودن این خانه و دوستدار طبیعت

کانتینر ویلایی ساخته شده با توجه به استفاده از یک محصول مستهلک صنعتی دیگر، دوستدار طبیعت است. همچنین متریال مورد استفاده و مضر طبیعت همچون سیمان در این خانه ها در حداقل مقدار و یا هیچ مصرف می شود.

قیمت کانتینر ویلایی

معایب خانه های کانتینری چیست؟

لزوما با استفاده از کانتینر فرسوده ساخته نمیشوند.

خانه های کانتینری اکثرا با استفاده از کانتینر دست دوم «یک بار مصرف» ساخته می شوند. کانتینرهای مورد استفاده اصولا سالم، دارای فرم مناسب و بدون تو رفتگی و زنگ زدگی هستند. هر چند در صورت وجود عیب و ایراد، تعمیرات اساسی بر روی آنها انجام می شود. با اینحال این خانه ها نسبت به خانه های سنتی حجم بیشتری از فولاد را استفاده می کنند ولی در مقابل مصرف سیمان و بتن ندارند که برای طبیعت بسیار مضر می باشد.

وجود برخی مشکلات در سازه کانتینر

کانتینرها برای حمل و نقل طراحی شده اند از این رو گوشه ها دارای استحکام بسیار بالایی برای تحمل بار روی گوشه ها را دارند. سقف نسبت به گوشه ها ضعیف تر است بنابراین برای ساخت خانه ویلایی پیش ساخته بایستی سقف تقویت شود. اینها در محاسبات فنی و مهندسی لحاظ می گردد به طوری که محصول نهایی بسیار مقاوم و مستحکم در برابر عوامل آسیب زننده همچون زلزله و یا سیل هستند.

خانه کانتینری در ایران

کانتینر ویلایی عایق هستند

کانتینر ویلایی ساخته عایق صوتی و حرارتی است. برای عایق بندی این خانه ها از فوم پلی یورتان و یا پشم شیشه استفاده می شود. انتخاب عایق بر اساس طراحی، متراژ و غیره می باشد.

نمای خارجی خانه های کانتینری چگونه است؟

برای نمای خارجی کانتینر مسکونی پیشنهادهای مختلفی می توان داشت. با اینحال طرح های ساده و رنگ آمیزی مناسب نیز می تواند طرح پست مدرن خوبی باشد. یکی از از بخش های مهم در نمای خارجی سقف است که می توان در طرح های مختلف تولید شود.

 • سقف ساده مسطح
 • سقف نشیمن که می توان همانند یک روف گاردن باشد.
 • سقف شیبدار
 • سقف دارای تراس پشت بام

کانتینر مسکونی

خانه های کانتینری برای مکان های روستایی ، باغی و جنگلی و مزارع مناسب هستند. هرچند استفاده از این خانه ها به تازگی در ایران رواج پیدا کرده ولی در کشورهایی چون آمریکا در محدوده های خارج شهر به وفور دیده می شود. این خانه ها دارای حداقل عمر ۲۵ سال می باشند که در صورت مراقبت و نگهداری خوب بسیار بیشتر از این عدد خواهد بود. خانه های ساخته شده از کانتینر ارزش خرید دارند و شما می توانید در آینده آن را بفروشید و یا به جای دیگری انتقال دهید

شرکت دپوماشین با ۶۰ سال قدمت تجربه و دانش لازم برای ساخت خانه های پیش ساخته استاندارد را دارد. شما می توانید برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید و در خصوص شرایط سفارش و قیمت کانتینر ویلایی و مسکونی راهنمایی لازم را دریافت کنید. شرکت دپوماشین تولید کننده انواع کانکس از جمله اداری، سرویس بهداشتی ، نگهبانی ، فروشگاهی و … می باشد.

کانکس باغی

کانکس باغی

کانکس باغی

مشکلات زندگی شهری و آلودگی و شلوغی آن باعث شده است که تمایل به زندگی در خارج از شهرها زیاد شود. همین مساله باعث شده است که در سالهای گذشته ویلانشینی و زندگی در باغات بیشتر شود. برای این منظور دو گزینه ساخت و ساز سنتی و استفاده از خانه های پیش ساخته و کانکس وجود دارد. کانکس باغی به عنوان راهکار برای سکونت می باشد

در محدوده هایی که جزو بافت مسکونی می باشند امکان ساخت و ساز ساختمان وجود دارد و طبیعتا درگیری های اداری خود را می طلبد. برخی از محدوده ها همچون باغ ها با توجه به ملاحظات زیست محیطی و غیره  امکان ساخت و ساز به مفهوم سنتی وجود ندارد. هرچند در جاهایی که امکان ساخت و ساز نیز وجود دارد می توان، کانکس ویلایی و مسکونی را به عنوان گزینه ای مطلوب پیشنهاد داد.

کانکس باغی

مشخصات فنی و ویژگی های کانکس برای باغ

کانکس ها در ابتدای امر برای اسکان اضطراری افراد در پروژه ها و یا مواقع بحران استفاده می شدند که بیشترین استفاده آن برای سکونت نیروهای کار در پروزه های خارج شهری بوده است. با اینحال به مرور استفاده از کانکس برای امورات دیگری نیز توجیه پذیر شد. مهمترین مزیت کانکس ها، پیش ساخته بودن و سرعت بکارگیری و نصب و استفاده از آنهاست. کانکس های سرویس بهداشتی ، کیوسک نگهبانی و … به عنوان کاربردهای دیگر آن مطرح شدند. امروزه با ستفده مصالح و متریال های موجود در بازار می توان کانکس های مسکونی برای برای باغ تولید کرده و سکونت داشت. کانکس باغی اسمی مصطلح در بین مشتریان است که برای کانکس های مسکونی و یا همان ویلایی استفاده می شود.

ما در ادامه برخی ویژگی های کانکس های تولیدی دپوماشین را توضیح می دهیم که در ساخت کانکس برای باغ رعایت شده است. انواع کانکس تولیدی دپوماشین برای استفاده در باغ به شرح زیر است

 • کانکس مسکونی برای باغ با متراژ معین
 • کانکس سرایداری برای باغ
 • ساخت کانکس در باغ

ابعاد و اندازه کانکس باغ

در ساخت کانکس برای باغ ابعاد و اندازه مولفه مهمی برای طراحی ، ساخت و قیمت است. بر اساس سفارش مشتری و فضای مورد نیاز متراژ مشخص شده و بخش های مختلف آن در نظر گرفته می شود. ابعاد کانکس باغی تعیین کننده طراحی و ساخت شاسی و اسکلت کار می باشد به نحوی که خروجی کار استاندارد بوده و دارای عمر و دوام حداکثری باشد. دپوماشین توان طراحی و ساخت کانکس از ابعاد کوچک ۲۰ متر تا کانکس های بالای ۱۰۰ متر را به صورت یک طبقه و چند طبقه دارد.

نمای بیرونی کانکس باغی

نمای بیرونی هر سازه ای جزو اولویت افراد است که باعث زیبایی های دیداری می شود. نمای بیرون با استفاده از انواع چوب و ترموود و سایدینگ و یا ورق های ساندویچ پنلی با طرح چوب ساخته می شود. اکثرا سقف کانکس به صورت شیب دار و از ورق گالوانیزه خواهد بود که جلوه زیبایی به کار می دهد.

نمای داخلی

نمای داخلی کانکس می تواند با استفاده از دیوارپوش یو.پی.وی.سی و یا ساندویچ پانل ساخته شود. در صورتی که شما به دنبال ایحاد یک فضای سنتی و کلاسیک با استفاده از شومینه و یا اجاق و کرسی هستید، پیشنهادمان استفاده از ساندویچ پانل است که در برابر آتش سوزی مقاوم است.

کانکس باغی

کف کانکس باغ

کف کانکس های ویلایی از تخته های ضد آب چند لایه ساخته می شود. برای زیبایی و استحکام کار می توان بر آن از سرامیک و یا پارکت نیز استفاده کرد.

آیا کانکس باغی بالکن دارد؟

در طراحی کانکس برای باغ می توان فضاهای مختلفی را طراحی کرد. بالکن را می توان در طراحی با هر متراژی در نظر گرفته و ساخت.

آیا کانکس عایق است؟

کانکس های تولیدی دپوماشین به صورت عایق صوتی، حرارتی تولید شده و در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم هستند. بر روی این کانکس ها تست های مختلفی انجام شده و به صورت کامل آب بندی می شوند. همچنین در صورت استفاده از درب و پنجره های یو.پی.وی.سی ضریب عایق بندی بالاتر می رود.

مزایای استفاده از کانکس در باغ

 • سرعت بالای تحویل و اسکان
 • امکان جابجایی بدون آسیب به کانکس در کمترین زمان
 • مقاوم در برابر زلزله
 • سازگاری با هر نوع آب و هوا
 • عدم نیاز به مجوزهای ساخت و ساز سنتی

قیمت کانکس دپوماشین

قیمت کانکس های تولیدی بر اساس متراژ و امکانات آن متغیر است. همچنین عامل بی ثباتی قیمت متریال اولیه باعث شده که قیمت ها به صورت به روز محاسبه و اعلام شود. برای اطلاع از قیمت متناسب با سفارش خودتان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان در اسرع وقت به شما اطلاع رسانی کنند. همچنین در صورتی که به دنبال خرید و فروش کانکس دست دوم باشید می توانید از نمایشگاه ما بازدید نمایید.

تلفن تماس دفتر: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱ (تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه : ۰۹۳۹۷۰۷۰۸۹۲ (جهت تماس در ساعات غیر کاری و روز های تعطیل)

تلفن دفتر مازندران:۴۴۸۴۲۸۳۰-۰۱۱

صنعت کانکس سازی در ایران

صنعت کانکس سازی در ایران

طبق شواهد و قراین موجود این صنعت در اواخر جنگ جهانی اوّل و به‌صورت ابتدایی جهت اسکان‌های موقت در کمپ ها و اردوگاه‌ها پایه گذاری گردید. و پس از جنگ مسیر رشد و پیشرفت خود را همچنان در دنیا در حال سیر و تکامل می‌باشد. صنعت کانکس سازی در ایران، در سال ۱۳۳۶ به‌صورت رسمی توسط پدر این صنعت در ایران مرحوم مهندس محمد کرمانچی ثبت و آغاز به کار نموده است. با توجّه به شرایط اقتصادی، سیاسی و نظامی در هر بُرهه از کشور این صنعت نیز خود را با شرایط مذکور انطباق و انعطاف لازم را انجام داده است. تا بتواند در مسیر پر فراز و نشیب اقتصاد ایران علاوه بر رشد، این صنعت را به‌عنوان نیازی در صنایع مختلف معرفی و خود را بسط بدهد.

همان‌گونه که مستحضرید صنعت کانکس سازی در دوران جنگ ایران و عراق (دفاع مقدس) علاوه بر تولید به‌صورت شرکت‌های خصوصی برای رفع نیاز صنایع باید به کمک جنگ نیز می‌رفت که در این بُرهه با ورود خود نظامیان به این صنعت توانستند قسمتی از نیازهای خود را تأمین نمایند. ولی به لحاظ سرعت در تولید، عدم دقت در تولید و … بعضاً افراد بهره بردار در این محصول تجربیات خوبی را توصیف نمی کنند (از جمله عایق‌های نامناسب و ضعیف، استراکچر بسیار ضعیف مقاومت بدنه نامناسب و …) که بعضاً مُطلع هستیم.

در این راستا بنا را بر این دیدیم که توضیحات و توصیفاتی هر چند اندک از این صنعت مُدرن و کارآمد داشته باشیم.

صنعت کانکس سازی دپوماشین

کانکس چیست ؟

کانکس به سازه ای عنوان می گردد که وجه تمایز اصلی آن متحرک (پرتابل) بودن آن می‌باشد که خود را از ساختمان‌های سنتی مجزا و مُنفک می نماید.

* این گونه سازه ها در ۲ شکل زیر اجرا می گردد:

۱) ثابت

۲) چرخ‌دار

که در مورد ردیف (۱) در ۲ نوع ابعاد استاندارد (روتین) و ابعاد بزرگ که یا به‌صورت اجرا در محل و یا به‌صورت خاص تولید و نصب می گردد که بهره برداری از آن در زمان معین صورت می گیرد و بعد از اتمام پروژه، طرح امکان جابجایی یا در مونتاژ را به مالکین یا بهره برداران می دهد.

در مورد ردیف (۲) مهمترین ویژگی موجود آن قابلیت تردد در مسیرهای مختلف را به کاربر می¬دهد که با توجه به تعریف از نوع بهره برداری محصول بتواند در شرایط مختلف از قابلیت های این سازه حداکثر بهره برداری را بنماید.

انواع کانکس ها بر اساس متریال

انواع کانکس‌ها بر مبنای مَتریال و مواد اولیه

۱- ساندویچ پنل

نوع اول این گونه کانکس‌ها با توجه به شناسنامه تولیدی که دارند بر پایه مواد پتروشیمی (پلی اوُرتان) بوده و بعضاً به صورت مواد که نقش عایق متراکم را در بین ۲ ورق موجود به‌صورت تزریقی انجام می¬گردد به‌عنوان عایقی مرغوب استفاده می¬گردد البته نوع نصب دستی این عایق نیز در بازار موجود است.

۲- گالوانیزه

در این روش تولید از ورق گالوانیزه در دیواره بیرونی استفاده می گردد و در داخل عایق‌های پُلی استایرن به‌صورت دستی نصب می گردد و داخل کانکس نماپوش‌های p.v.c در طرح و رنگ‌های مختلف نصب می-گردد.

۳) کانکس‌های چوبی

این گونه سازه ها به لحاظ کیفیت، زیبایی از محیط زیست الهام گرفته است ولی به دلیل تخریب جنگل‌ها برای تولید مواد اولیه که جایگزین نیز نمی شوند از استقبال کمی هم به لحاظ نوع و هم به لحاظ قیمت صورت می گیرد.

۴) کانکس‌های فایبرگلاس

این نوع کانکس‌ها نیز از نظر مَتریال از مواد شیمیایی بهره می گیرد ولی به لحاظ نوع تولید که قابلیت طرح دادن زیادی دارد بعضاً در محیط‌ های بازی استفاده می گردد. و به دلیل عدم وجود عایق گزینه مناسبی برای بهره برداری تجاری یا مسکونی یا صنعتی نمی باشد. ضمن این که این نوع سازه ها بعد از مدتی امکان ترک خوردن یا شکستن بدنه به دلیل تغییرات جوی از خود نشان خواهد داد. و مهمترین ویژگی منفی این نوع سازه ها قابلیت اشتعال می‌باشد. که بارزترین موارد آن در سال ۸۸ در تظاهرات شهرهای تهران روی این نوع سازه ها مشاهده گردید. که ظاهراً در همان سال خرید این گونه سازه ها توسط شهرداری‌ ها و نیروی انتظامی ممنوع اعلام گردید.

تنوع محصولات صنعت کانکس سازی دپوماشین

با توجه به ویژگی ها و کاربردهای متفاوت محصولات این صنعت در زیر به تعدادی از این محصولات اشاره می گردد.

۱) مدرسه (متحرک)

۲) بوفه یا رستوران سیار

۳) اتاق و یا کیوسک نگهبانی

۴) دفاتر اداری

۵) اتاق کنترل

۶) روزنامه فروشی

۷) مسکونی

۸) آزمایشگاهی

۹) درمانی

۱۰) کانکس سرویس بهداشتی

۱۱) حمام

۱۲) اتاق ستاد بحران

۱۳) کانکس‌های نظامی

۱۴) اسکان کارگری

۱۵) برجک نگهبانی

کارخانجات کانکس سازی مهندس کرمانچی با دو نام کانکس سامان و کانکس دپوماشین فعالیت می کند. برای سفارش محصول می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

کانکس 30 متری

کانکس ۳۰ متری

کانکس ۳۰ متری

کانکس ۳۰ متری یکی از انواع کانکس تولیدی دپوماشین می باشد که بیشتر در محیط های کارگاهی و اداری استفاده می شود. از این کانکس برای سکونت نیز استفاده می شود که برای اسکان کارگری مناسب است. این کانکس بیشتر در ابعاد ۱۲ متر در دو و نیم متر تولید می شود. به این کانکسها کانکس های کارگاهی هم گفته می شود. جنس این کانکس ها بیشتر از ورق گالوانیزه می‌باشد . ورق گالوانیزه در جداره بیرونی کانکس ها استفاده می شود. دیواره داخلی کانکسها یو پی وی سی می باشد و کف آن از تخته ام دی اف  سه لا میباشد. این نوع کانکس برای اسکان خانواده نیز مناسب میباشد. استفاده از کانکس های ۳۰ متری در محیط های باز و به عنوان کانکس ۳۰ متری ویلایی نیز مورد استفاده و استقبال قرار میگیرد.

کانکس 30 متری

کانکس ۳۰ متری

جنس کانکس ۳۰ متری

جنس کانکس ۳۰ متری به صورت کلی سفارشی میباشد . در صورت تمایل به استفاده از پیشنهادات کانکس ساخته شده در کارگاه ، جنس کانکس ۳۰ متری دیواره های داخلی ورق گالوانیزه میباشد. با توجه با نیاز مشتری گرامی جنس کانکس قابل ارتقاء میباشد. در کانکس ۳۰ متری ، سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و در صورت نیاز اتاق تعبیه میگردد. البته این نوع از کانکس را می توان با استفاده از ساندویچ پانل هم تولید کرد . استفاده از ساندویچ پانل باعث می‌شود که میزان عایق بودن کانکس خیلی بهتر از کانکس با ورق گالوانیزه باشد.  ورقه های ساندویچ پانل در قطرها و ضخامت های مختلف تولید می شود که برای  ساخت این کانکس بیشتر از ورق با ضخامت ۴ سانتیمتر استفاده میشود.

قیمت کانکس ۳۰ متری

قیمت کانکس ۳۰ متری بنا بر متریال مورد استفاده متغییر میباشد. برای اطلاع از قیمت کانکس با ما تماس بگیرید.

شرکت دپوماشین تولید کننده انواع کانکس

شرکت دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولی در زمینه کانکس و کانتینر مفتخر به ارائه انواع کانکس و همکاری با طیف بسیار وسیعی از مشتریان اعم شخصی و سازمانی بوده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس ، خرید کانکس و یا فروش کانکس و نیز کانکس دست دوم با همکاران ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.

تلفن تماس دفتر: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱ (تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه : ۰۹۳۹۷۰۷۰۸۹۲ (جهت تماس در ساعات غیر کاری و روز های تعطیل)

تلفن دفتر مازندران:۴۴۸۴۲۸۳۰-۰۱۱

خرید کانکس ۳۰ متری

برای خرید کانکس و استعلام قیمت کانکس ۳۰ متری در ساعات اداری میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ثبت سفارش انجام دهید.

ابعاد کانکس ۳۰ متری

ابعاد کانکس ۳۰ متری ، ۱۲ در ۲٫۵ متر میباشد . در صورت سفارش میتوان این ابعاد را تغییر داد.

کانکس سردخانه

کانکس سردخانه

کانکس سردخانه

ما در تهیه ی کانکس بسیار با دقت عمل می کنیم مخصوصا کانکس های سفارشی که عموما افراد خاص مراجعه می کنند. کانکس های سفارشی انواع مختلف و سایزهای مختلفی دارند و بنا به نیاز مشتری مدل ها و اندازه ها تغییر می کند. یکی از نمونه های کانکس سفارشی، کانکس سردخانه است.

در کانکس سردخانه باید به اتلاف انرژی و تباد حرارات با بیرون جلوگیری شود. در ساخت کانکس اولین نکته ای که ما به آن توجه می کنیم عایق بندی کاملا اصولی است.

ما با تقویت عایق بندی تا حد قابل قبولی از ضریب انتقال حرارت دیواره ها و سقف کانکس کاهش دادیم.

کانکس سردخانه

کانکس سردخانه

کانکس های دپو ماشین با تعبیه جایگاه اوپراتور در داخل کانکس و به کارگیری سنسور حرارتی دمای داخل و جلوگیری از اتلاف انرژی بازدهی سردخانه را به حداکثر می رسانیم. در کانکس های سردخانه مسیر لوله های ارتباطی به کنداسور کاملا عایق بندی می گردد.

جنس کانکس سردخانه مانند کانکس های دیگر طبقه بندی دارد و این دسته کانکس از نظر ضخامت و کیفیت عایق بندی دیوارها وسقف و کف باید به گونه ای باشد که از بهترین عایق ها استفاده شود.

بر حسب سفارش مشتری امکان سفارش برج خنک کننده (بویلر) برای سردخانه امکان پذیر است.

شرکت دپوماشین تولید کننده انواع کانکس

شرکت دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولی در زمینه کانکس و کانتینر مفتخر به ارائه انواع کانکس و همکاری با طیف بسیار وسیعی از مشتریان اعم شخصی و سازمانی بوده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس ، خرید کانکس و یا فروش کانکس و نیز کانکس دست دوم با همکاران ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.

تلفن تماس دفتر: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱ (تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه : ۰۹۳۹۵۰۵۰۳۱۴ (پیامک پاسخ داده نمیشود، لطفا تماس بگیرید)

تلفن دفتر مازندران:۴۴۸۴۲۸۳۰-۰۱۱

مزایای استفاده از کانکس سردخانه

کانکس سردخانه با عایق پلی اورتان

دارای شاسی مقاوم و مستحکم و ساخته شده از ورق گالوانیزه یا پروفیل های عایق شده با ضخامت مناسب

حمل و جابه جایی راحت کانکس سردخانه به وسیله ی لیفتراک – جرثقیل

در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و ابعاد و اندازه های سفارش خود با قسمت فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

از آنجا که دپوماشین دوست دار محیط زیست است در کانکس های سردخانه از گاز فوتون با استاندارد های فاقد کلروفلوئوروکربن (CFC) که گازهای مخرب لایه ازون می باشد، استفاده می گردد.