کانتینر | فروش کانتینر

کانتینر

کانتینر در اصل یک جعبه فلزی است که دارای ابعادی متناسب با استاندارهای جهانی است. ابعاد استانداری که در دنیا برای آن تعریف شده است عبارت است از ۲۰ فوت و ۴۰ فوت.

کانتینرها برای حمل و نقل بار تولید و استفاده می شوند. این محصولات دارای بدنه فلزی می باشند که کف آنها با استفاده از چوب ساخته می شود. چوب های استفاده شده در کف آن را پالت می نامند که در حقیقت چوب روغن اندود است.

برای جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی در مقابل رطوبت هوا بدنه خارجی آن را با ضد زنگ عایق کاری می کنند. کانتینرها در تمام روش های حمل و نقل هوایی ، زمینی و دریایی استفاده می شوند. در حقیقت کانتینر اتاقک های فلزی هستند که همچنین برای نگهداری لوازم و وسایل  کالا بکار می رود.

 

 

شرکت دپوماشین تولید کننده انواع کانکس

شرکت دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولی در زمینه کانکس و کانتینر مفتخر به ارائه انواع کانکس و همکاری با طیف بسیار وسیعی از مشتریان اعم شخصی و سازمانی بوده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس ، خرید کانکس و یا فروش کانکس و نیز کانکس دست دوم با همکاران ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.

تلفن تماس دفتر: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱ (تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه : ۰۹۳۹۷۰۷۰۸۹۲ (جهت تماس در ساعات غیر کاری و روز های تعطیل)

تلفن دفتر مازندران:۴۴۸۴۲۸۳۰-۰۱۱

 

 

کانتینر  دپوماشین

کانتینرهای تولیدی دپوماشین مطابق با استاندارهای تولید جهانی است.  شرکت دپوماشین می تواند این محصول را در ابعاد ۲۰ فوت (۶ متری) و ۴۰ فوت (۱۲ متری) به مشتریان عزیز ارائه کند. کانتینرهای دست دوم موجود در شرکت محصول کشورهایی همچون چین، امریکا، ژاپن و سنگاپور و چندین کشور دیگر می باشند.

کانتینر های ایرانی فقط در اندازه ۲۰ فوتی تولید شده که استاندارد های لازم برای استفاده در کشتیرانی و حمل و نقل دریایی را ندارند. .

جنس بدنه کانتینر ها از ورق های آهن بوده و از ضدزنگ و رنگ برای عایق کاری آن ها استفاده می شود و در کف آن تخته های روغن اندود قرار می گیرد.

کانتینر

کانتینر و کاربرد آن

 • نگهداری لوازم و وسایل و کالا ها در برابر بارندگی و حوادث طبیعی
 • انتقال راحت کالا و بارگیری آسان
 • استفاده بهتر از فضا

کانتینر تهویه دار

 

هرچند استاندارد جهانی برایی تولید کانتینر ۲۰ و ۴۰ فوت است ولی استاندارد ابعادی ۴۵ فوت نیز برای کانتینر ها وجود دارد که در کشور ما تولید و یا استفاده نمی شود و کاربرد کمتری دارد. عدم تولید نوع ۴۵ فوتی این محصول بخاطر عدم استقبال شرکت های حمل و نقل می باشد.

در حالت کلی کانتینرها با ابعاد مختلف برای کاربرد های مختلف استفاده می شوند. در حالتیکه برای اسکان دادن افراد استفاده شود، باید از عایق کاری کاملتر و بهتری برخوردار باشد. در این وضعیت منفذهای احتمالی آن توسط جوشکار برطرف شده و قید بندی می شود و بعد از عایق کاری و ایجاد دیواره های mdf یا pvc در داخل آن کف پوش نصب شده و بعد از آب بندی قابل سکونت خواهد بود.

انواع کانتینر

ما در زیر انواع مختلف کانتینر را برای اطلاع شما لیست می کنیم که در صورت سفارش می توانیم برای شما تهیه نماییم. هر کدام از انواع آن برای حمل و نقل کالاهای خاصی استفاده می شود. امروزه تنوع موجود محصول باعث شده است که همه نوع محصولی را بتوان جابجا کرد.

 • کانتینر سر باز

این نوع از کانتینر بدون سقف بوده و مناسب برای جابجایی اشیاء بزرگ می باشد که درون محفظه جا نمیگیرد. این نوع بیشتر در حمل و نقل ریلی و یا جاده ای استفاده میشود.

 • کانتینر تانکری

این نوع مخصوص جابجایی مایعات می باشد که در داخل قابی قرار داده می شود.

 • کانتینر یخچالی

این نوع برای حمل و نقل محصولات غذایی استفاده می شود. محصولاتی که نیاز به نگهداری در دمای پایین دارند همانند گوشت و … را می توان با استفاده از این نوع جابجا کرد.

 • کانتینر حرارتی

این نوع همانگونه که از نامش پیداست به وسیله تجهیزات داخلی دارای دمای بالاتری است تا بتواند محصولات مناسب را از این طریق حمل و نقل نمود.

 • کانتینر عایق دار

برای جابجایی محصولات در شرایط آب و هوایی متفاوت و یا خشن بر روی عرشه کشتی ها و غیره نیاز به عایق بندی بیشتری است.

 • کانتینر حمل گاز

این نوع مخصوص حمل و نقل گاز می باشد که در طراحی آن پیش بینی فشار بالای گاز انجام شده است. این نوع در داخل قابی قرار می گیرد.

 • کانتینر تهویه دار

این نوع بیشتر برای جابجایی محصولاتی مانند میوه استفاده می گردد.

 • کانتینر با پهلوی باز

این نوع نیز برای جابجایی محصولات با اندازه خاص می باشد.

 • کانتینر با رو وپهلوی باز

برخی از انواع تولیدی دارای پهلوی باز می باشد. بیشتر برای بارگیری محصولات بزرگتر استفاده می شود. محصولاتی که نمی شود در داخل کانتینر نسبت به جابجایی آن اقدام کرد.

 • کانتینر کفی
 • کانتینر سوپر رک