کانکس مسکونی

در گذشته از كانكس تنها بخاطر انتفال سريع استفاده ميشد. اما امروزه کانکس مسکونی نيز طرفداران بيشماري دارد. قيمت مناسب آن نسبت به ساخت وساز ساختمان و نيز دستي باز در انتخاب طرح و مواد ساخت از نكات مثبت در برتري كانكس و اتاق و خانه پيش ساخته ميباشد.

انواع کانکس مسکونی

برای کانکس های مسکونی انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. کانکس های مسکونی یک تیکه ، دو قلو ، چند قلو و یا اینکه بصورت چند تیکه جزو انواع مختلفی از این کانکس هاست که عرضه می شود. کانکس مسکونی یک تیکه همواره در ابعاد بزرگی عرضه می شود. نوع دو طبقه و یا دوبلکس از کانکس های مسکونی قابلیت ساخت و مونتاژ در محل پروژه را دارد.

امکانات کانکس های مسکونی دپو ماشین

اتاق خواب خوش نقشه مطابق با نقشه به همراه درب MDF پنجره ها داری پرده می باشد آشپزخانه و سرویس بهداشتی مجهز به لوله آب گرم آشپزخانه دارای سینک ظرف شویی ، آب چکان ، کابینت بالا و پایین برق کشی کانکس بصورت روکار سرویس بهداشتی مجهز به کاسه توالت فرنگی و ایرانی، آبنه شیک ، دوش و تهویه هوا پنجره ها دارای حف اظ می باشد. جنس در و پنجره ها از upvc می باشد.

مدت زمان تحویل کانکس مسکونی

مدت زمان تولید و تحویل کانکس مسکونی دپوماشین به طراحی، تعداد طبقات و بخش های داخلی، نوع مواد و اجناس مصرفی و امکانات مورد نظر کارفرما بین ۱۵ روز الی ۱ ماه کاری می باشد. شما هر نوع طرح و نقشه ای را که بخواهید میتوانید به کانکس خود بدهید.سازندگان کانکس ها با نرم افزار های خاص خود میتوانند طراحی کانکس شما را بر عهده بگیرند و یک کانکس زیبا را برای شما بسازند ساختمانهای پیش ساخته – دفتر كار دو طبقه – – كانكس فروشگاهی – خانه پيش ساخته – در رنگهاي متنوع – کمپ ویلایی کنار دریا – مديريتي نماي داخلي كانكس اتاق پیش ساخته همراه با قابليت تجهيز مبلمان اداری در کانکس مسکونی كانكس اتاق كنفرانس. کانتینر 

 
برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت دپوماشین می توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.
شماره تماس : ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱
تلفن همراه : ۰۹۳۹۵۰۵۰۳۱۴ (پیامک پاسخ داده نمیشود، لطفا تماس بگیرید)
لینک اینستاگرام :  https://www.instagram.com/depomachin
لینک توییتر :      https://twitter.com/MachineDepo
لینک آپارات :     https://www.aparat.com/depomachin