کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم شما در صورتی که مورد نیازتان نباشد از طرف شرکت کانکس دپوماشین قابل بازخرید می باشد. شرکت کانکس دپوماشین دارای بیش از نیم قرن سابقه در طراحی،  تولید و فروش انواع کانکس می باشد. محصولات شرکت دپوماشین در زمینه کانکس ، کانتینر و اتاق و خانه پیش ساخته در کشور ایران و کشورهای همسایه عرضه می گردد.

شرکت کانکس دپوماشین کلیه کانکس های فروخته شده خود را با بیمه یکساله بیمه ایران به فروش می رساند. در صورتی که بعد از استفاده صلاح دانستید کانکس دست دوم شما توسط شرکت مجددا خریداری می گردد. بنابراین شما می توانید با ما تماس بگیرید.

کانکس دست دوم

با توجه به نیازهای مقطعی برخی از شرکت ها و یا سازمان ها و اشخاص به کانکس، پیشنهاد استفاده از کانکس دست دوم یک پیشنهاد اقتصادی خوب است. احتمال دارد که شما به خاطر کمبود بودجه تمایل به خرید کانکس های دست دوم باشید. به هرحال هیچ تفاوتی ندارد، شما می توانید از کانکس های دست دوم دپوماشین با کیفیتی بالا و مناسب استفاده نمایید. بدون آنکه هزینه کانکس نو را پرداخته باشید. کانکس های دست دوم ما بر اساس تاییدیه کارشناسان ما از مشتریان خریداری شده و در محل شرکت انبار می شوند.

شرایط خرید کانکس دست دوم

شرایط خرید کانکس دست دوم بدین صورت است که، کارشناسان شرکت کانکس دپوماشین در محل شما حاضر می شوند و به بررسی وضعیت سلامت کانکس می پردازند.

بر اساس میزان سلامتی ظاهر و داخل کانکس دست دوم شما برآوردی در خصوص قیمت به دست می آید. پس از بررسی دقیق شرکت دپوماشین هزینه کانکس شما را به روز پرداخت می نماید. در صورتی که کانکس شما در نقاط دورتری از مراکز ما باشد می توانید از کانکس خود عکس تهیه نموده و برای ما ارسال نمایید. کیفیت خوب عکسبرداری باعث می شود که کارشناسان سریعتر آن را بررسی نمایند. بعد از بررسی های لازم میزان هزینه تخمینی کارشناس شرکت کانکس دپوماشین برای کانکس های مورد نظر شما اعلام می گردد.

در صورتی که کانکس دست دوم جزو تولیدات دپوماشین باشد، کانکس شما تنها از نظر میزان استهلاک ، آسیب دیدگی و یا خرابکاری محتمل بررسی می شود. ولی در صورتی که متعلق به شرکت های دیگر باشد ما سعی می کنیم آن را از تمام جهات بررسی نموده و قیمت روز خوبی را پیشنهاد دهیم.

شما می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم در این خصوص انجام گیرد.

نمونه هایی از پروژهای انجام شده: