کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم شما در صورتی که مورد نیازتان نباشد از طرف شرکت کانکس دپوماشین قابل بازخرید می باشد. شرکت کانکس دپوماشین دارای بیش از نیم قرن سابقه در طراحی،  تولید و فروش انواع کانکس می باشد. محصولات شرکت دپوماشین در زمینه کانکس ، کانتینر و اتاق و خانه پیش ساخته در کشور ایران و کشورهای همسایه عرضه می گردد.

کانکس دست دوم دپوماشین

خواهشمند است برای استعلام موجودی کانکس دست دوم و قیمت آن با شماره های ما تماس بگیرید.

تلفن تماس دفتر

(تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه

(جهت تماس در ساعات غیر کاری و روز های تعطیل)

شرکت کانکس دپوماشین کلیه کانکس های فروخته شده خود را با بیمه یکساله بیمه ایران به فروش می رساند. در صورتی که بعد از استفاده صلاح دانستید کانکس دست دوم شما توسط شرکت مجددا خریداری می گردد. بنابراین شما می توانید با ما تماس بگیرید.

با توجه به نیازهای مقطعی برخی از شرکت ها و یا سازمان ها و اشخاص به کانکس، پیشنهاد استفاده از کانکس دست دوم یک پیشنهاد اقتصادی خوب است. احتمال دارد که شما به خاطر کمبود بودجه تمایل به خرید کانکس های دست دوم باشید. به هرحال هیچ تفاوتی ندارد، شما می توانید از کانکس های دست دوم دپوماشین با کیفیتی بالا و مناسب استفاده نمایید. بدون آنکه هزینه کانکس نو را پرداخته باشید. کانکس های دست دوم ما بر اساس تاییدیه کارشناسان ما از مشتریان خریداری شده و در محل شرکت انبار می شوند.

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

 

 

شرایط خرید کانکس دست دوم

شرایط خرید کانکس دست دوم بدین صورت است که، کارشناسان شرکت کانکس دپوماشین در محل شما حاضر می شوند و به بررسی وضعیت سلامت کانکس می پردازند.

بر اساس میزان سلامتی ظاهر و داخل کانکس دست دوم شما برآوردی در خصوص قیمت به دست می آید. پس از بررسی دقیق شرکت دپوماشین هزینه کانکس شما را به روز پرداخت می نماید. در صورتی که کانکس شما در نقاط دورتری از مراکز ما باشد می توانید از کانکس خود عکس تهیه نموده و برای ما ارسال نمایید. کیفیت خوب عکسبرداری باعث می شود که کارشناسان سریعتر آن را بررسی نمایند. بعد از بررسی های لازم میزان هزینه تخمینی کارشناس شرکت کانکس دپوماشین برای کانکس های مورد نظر شما اعلام می گردد.

در صورتی که کانکس دست دوم جزو تولیدات دپوماشین باشد، کانکس شما تنها از نظر میزان استهلاک ، آسیب دیدگی و یا خرابکاری محتمل بررسی می شود. ولی در صورتی که متعلق به شرکت های دیگر باشد ما سعی می کنیم آن را از تمام جهات بررسی نموده و قیمت روز خوبی را پیشنهاد دهیم.

شما می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم در این خصوص انجام گیرد.

نمونه هایی از پروژهای انجام شده:

کانکس دست دوم دپوماشین

شرکت دپو ماشین به عنوان اولین و بزرگترین و با بیش از ۶۰ سال سابقه در زمینه ی طراحی و ساخت کانکس فعالیت دارد. این شرکت براساس تجربه و با استفاده از کارشناسان فنی در زمینه ی طراحی و تولید کانکس توانسته بهترین تولیدکننده ی کانکس در ایران باشد.

ما علاوه بر کانکس هایی که خود تولید می کنیم و بفروش می رسانیم، کانکس های دست دوم هم بعد از تعمیر به عنوان کانکس های دست دوم بفروش می رسانیم.
منظور از کانکس دست دوم این است که مشتریان و یا کارفرمایان عزیز که قبلا از شرکت دپو ماشین و یا از شرکت های دیگر کانکس تهیه کردند و بعد از مدتی خواهان فروش کانکس خود هستند.

کانکس های دست دوم شرکت دپو ماشین چون کیفیت بالایی در بدنه ی خارجی و داخلی دارد مطمئنا خیلی دیرتر آسیب می بیند و عمر بالاتری دارد و دارای ارزش بازسازی می باشد. به همین دلیل اگر قصد فروش کانکسی که قبلا از ما خریداری کردید را دارید حتما با کارشناسان فروش ما در میان بگذارید. کانکس های دست دوم در صورتی که آسیب دیده باشند، شرکت دپو ماشین قبل از فروش آن را بازسازی و تعمیر می کند.

مشخصات مهمی که در کانکس دست دوم شرکت دپوماشین به آنها توجه می شود

• جنس پوشش بدنه های خارجی و داخلی

• کف و سقف کانکس

• نصب هوک های قوی روی ستون های اصلی

• برای جابه جایی و بارگیری کانکس از میلگرد های ۲۰ تا ۲۲ میلی متری و برای کانکس ها سنگین تر از میلگردهای ضخیم تر استفاده می شود.

• کلیه اتصالات کانکس های دست دوم، از جوش های محکم و ممتد در نقاط مختلف و مهم کانکس استفاده می شود.

• سلامت تخت کف و کفپوش که بیشتر از سایر اجزای کانکس در معرض فرسایش قرار دارد.

• جنس بدنه ی خارجی از ورق های گالوانیزه ی محکم استفاده می شود و برای سقف کانکس های دست دوم از ورق های گالوانیزه ی ساده همراه با ایزوگام استفاده می شود.

• برای تعمیر کف کانکس های دست دوم، از تخلیه های مناسب و استاندارد MDF استفاده می شود.

• زیباسازی نمای بیرونی کانکس های دست دوم به وسیله ی رنگ آمیزی با رنگ های روغنی صنعتی که سریع خشک می شوند صورت می گیرد.
کانکس های دست دوم مناسب شرکت ها، پیمانکاران ساختمانی، راهسازی، شهرسازی و… که توان خرید کانکس نو را ندارند و یا نمی خواهند هزینه ی زیادی کنند، پیشنهاد می شود.

این مجموعه کانکس مشتریانی را که بدان احتیاج ندارند را پس از کارشناسی فنی به قیمت مناسب خریداری می نماید. بنابراین تمام افرادی که قصد فروش کانکس خود را دارند می توانند با ما تماس بگیرند. مجموعه ما به عنوان یک واسط ، کانکس فروشندگان را خریداری کرده و آن را به مشتریانی که کانکس نیاز داشته باشند می فروشد.