اطلاعات فروش

 اطلاعات فروش کانکس دپو ماشین

کانکس و كانتينر انواع و اقسام مختلفی دارد. کانکس دو یا سه قلو ساخت ( نگهبانی- اداری – کارگاهی مهندسی مدیریتی  و حمام – ویلایی نمازخانه و ثابت و سیار و… ) کیوسک نگهبانی در ساختمان اداری ساختمانهای مسکونی – پارکها و عابر پیاده پله برق رستورانها وس کوچه و مجتمع ها و… در پروژه ها بعنوان اتاقک کارگری و استراحت که بصورت سالنی دارای آبدارخانه و سرویس باشد.

برای اتاق مهندسی و مدیریتی بصورت سالن جهت اتاق کنفرانس و چند اتاقه که دارای اتاق منشی و…سرویس بهداشتی تک چشمه و دو چشمه و …. بسازیم که در سطح شهر مورد استفاده عموم بوده و قابل حمل باشد. کانکس بصورت چرخدار و سیار ساخت کانکس ویلایی دارای سرویس و آبدارخانه که به راحتی می توان حمل کرد و با جرثقیل جا به جا کرد.  در طولهای مختلف و تا عرض ۴ متر میتوان اسکورت حمل کرد . کانکسها را میتوان بصورت کمپ در محوطه مستقر کرد.

ارتباط با فروش کانکس دپو ماشین

فروشندگان تواناي ما تمامي اطلاعات خريد و آدرس نمايشگاه و نيز كانتينر و فروش کانکس دپو ماشین را در اختیار شما قرار ميدهند. تاريخچه و شركت به شما اطمينان بيشتري ميدهد تا با آزمودن مشتريان ما به راحتي به آدرس نمايشگاه ويا وبسايت شركت مراجه كرده و با توجه به ليست قيمت تصميم مناسب بگيريد. بيوگرافي شركت شامل تصاوير و توضيحات در مورد مهندس كرمانچي ميباشد.

کانکسهای فروشگاهی در سطح شهر و روزنامه فروشی با پیشخوان کانکس کتاب سیار و حسن کانکس این است که ضد زلزله وبصورت خیلی سریع در کترین زمان ساخته میشود و قابل حمل و جابجایی است . ليست قيمت كانتينر اطلاعات تماس فروش كانس و ساير اطلاعات فروش کانکس دپو ماشین در اين وب سايت موجود ميباشد. سرويس خدمات پس از فروش ما زبان زد تمام مشتريان ما ميباشد . شما در بسياري موارد مشكلات پيش ساخته هاي خود را از طريق خدمات پس از فروش ما پيگيري كنيد . آدرس وب سايت و نيز آدرس فروشگاه و شماره هاي تماس شما را ياري ميكنند. در بيوگرافي شركت ميخوانيد كه خدمات پس از فروش چگونه براي ساير مشتريان ما سودمند بوده است.

صفحاتي مانند ليست قيمت كانكس و كانتينر و نيز اطلاعات محصولات را با توجه به لينك ها بسادگي بيابيد.

با تشكر تيم دپوماشين

تلفن:   ۴۴۱۹۶۵۹۵- ۰۲۱           فکس:    ۴۴۱۹۳۵۰۰-۰۲۱

آدرس:    تهران کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص کرج – نمایشگاه دائمی کانکس – پلاک ۱۸۲

برای دیدن نمونه های بروز کانکس های دپو ماشین در تلگرام به ما بپیوندید.

لینک تلگرام:                          https://t.me/depomachine

لینک اینستاگرام:           https://instagram.com/_u/depomachin