انواع كانكس

انواع کانکس دپوماشین

انواع کانکس و خدمات دپوماشین

شرکت کانکس دپوماشین تولید کننده انواع کانکس می باشد. تولیدات ما بر اساس نیاز روز بازار و درخواست مشتریان می باشد. انواع کانکس تولیدی ما تمامی نیازهای مشتریان را پوشش می دهد. ما در دپوماشین همچنین کانکس های سفارشی بر اساس درخواست مشتری نیز تولید می کنیم. کانکس های تولیدی در کارخانه تولید و برای مشتری ارسال می گردد. برخی از سازه های کانکسی با توجه به بزرگی و حجم در محل ساخته می شوند. در زیر ما تمامی محصولات تولیدی را برای شما لیست کرده ایم. در صورت وجود سوال و نیاز به صحبت با کارشناسان می توانید با ما تماس بگیرید.

اطلاعاتی درباره انواع کانکس که بایستی دانست

كانكس در اصل تركيب دو كلمه Container – Express ميباشد كه در زمان جنگ جهاني براي انتقال سريع از آن مورد استفاده قرار میگرفت. امروزه سرعت ساخت کانکس ها بسیار بالاست. همچنین قیمت کانکس بسیار اقتصادی است.

کانکس ها می توند متناسب با نیاز شما ساخته شود. مثل انواع کانکس موجود همچون كانكس هاي اداری، كانكس دفتر كار. ، دو طبقه ، كانكس مسكوني يا ويلايي، كانكس سرويس بهداشتي، آشپزخانه، حمام، كيوسک نگهبانی ، و انواع كانكس تحقيقاتي آزمايشگاهي ، خوابگاهي.

كانكس دو نوع ثابت و متحرک دارد. نوع متحرک بر روی چرخ سوار است. براي حمل کانکس ثابت از قلاب يا هوك نصب شده روي سقف آن استفاده ميشود.

بسته به نوع كاربری انواع كانكس، جنس بدنه سقف و همچنين كف و نيز عايق بندي آن ميتواند متفاوت باشد. متريال مورد استفاده در كيوسك نگهباني با كانكس مديريتي متفاوت ميباشد . ديواره بيشتر از جنس گالوانيزه با رنگ كوره اي بوده كه روي شاسي هاي سبك فلزي نصب مشوند.

امروزه بيشتر عايق بندي ها از جنس ساندويچ پانل ميباشد كه با تزريق عايق پلي يورتان يا پلي استايلن و يا حتي پشم شيشه به ميان دو صفحه فلزي نازك ساخته ميشود ، مانند يك ساندويچ كه دو طرف نان دارد و در وسط همبرگر.

اگر در انتخاب جنس در خرید كانكس دقت كافي كنيد در آينده پس از اتمام كارتان ميتوانيد آن را به عنوان كانكس دست دوم و كار كرده بفروشيد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کانکس دپو ماشین تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۴۴۱۹۶۵۹۵ – ۰۲۱

و یا برای دیدن نمونه های بروز کانکس های شرکت دپو ماشین و کانتینر به ما در کانال تلگرام و اینستاگرام ملحق شوید.

لینک تلگرام:                          https://t.me/depomachine  

لینک اینستاگرام:       https://instagram.com/_u/depomachin

لینک توییتر:                     https://twitter.com/MachineDepo

لینک آپارت:                https://www.aparat.com/depomachin

نمونه هایی از کانکس های قابل اجرا:

کانکس با کاربری گل فروشی در ابعاد مختلف کانکس با کاربری گل فروشی ابعاد : ۶ * ۳ متر کانکس با تمامی ابعاد مورد درخواست مشتری قابل اجرا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر

جزئیات بیشتر

کانکس با کاربرد رستوران یک کانکس های رستورانی باید طوری ساخته شود که دست كم شرايط زير را دارا باشد:

ول: پوشش داخلی باید ضد آب باشد تا بتوان آن را به خوبی…

جزئیات بیشتر

نیاز به کانکس فروشگاهی جهت عرضه  کالا بخصوص در بازارها و فروشگاه هایی که بصورت فصلی اقدام به ارائه کالا و محصولات می کنند قابل توجه می باشد. زمانی که عرضه کالاها زودتر…

جزئیات بیشتر

#تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به دپو ماشین می باشد.
Call Now Buttonتماس با واحد فروش