کانکس فروشگاهی

آنهايي كه به استفاده از كانكس عادت كرده اند خوب ميدانند براي فروشگاه هايي مانند نمايشگاه  و فروشگاه سيار بهترين گزينه کانکس فروشگاهی است. كانكس بسيار راحت و با قيمت مناسب متناسب با كاربري شما تهيه ميگردد. انواع محافظ ها نظير سرد كننده ها، سايبان ، حفاظ ايمني درب و پنجره های كانكس از جمله نكات مثبت استفاده از كانكس برای فروشگاه ميباشد. پنجره های قدی و شیشه های ضد سرقت نیز بنا به سفارش مشتری می تواند در کانکس استفاده شود.

نیاز به کانکس های فروشگاهی جهت عرضه  کالا در بازارها و فروشگاه هایی که بصورت فصلی اقدام به ارائه کالا و محصولات می کنند قابل توجه می باشد. زمانی که عرضه کالاها زودتر از موعد آماده سازی فضای فروشگاه انجام می شود، کالاهای مورد نظر را زودتر به مشتریان گرامی عرضه نموده و یا زمانی که امکان ساخت و ساز به صورت سنتی به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد نیز نیاز به سازه ای پیش ساخته مانند کانکس های فروشگاهی بیش از پیش احساس می شود.

کانکس های فروشگاهی را می توان در ابعاد و طرح ها و شکل های متفاوتی با انواع متریال از جمله ورق گالوانیزه، نمای کامپوزیت، کانکس با نمای سایدینگ، کانکس با نمای ساندویچ پانل آماده نمود.

کانکس فروشگاهی

انواع کانکس های فروشگاهی

  • کانکس فروشگاهی شرکتی
  • کانکس فروشگاه کارگاهی
  • کانکس فروشگاه اداری
  • کانکس بوفه آموزشگاهی
  • کانکس بوفه سازمانی
  • کانکس بوفه بیمارستانی
  • کانکس سوپرمارکت میادین میوه و تره بار
  • کانکس فروشگاه بیمارستانی
  • کانکس فروشگاه بین راهی
  • کانکس فروشگاه اداره ها و سازمان ها

کانکس فروشگاهی دست دوم

کانکس های فروشگاهی در محل های باز، سالن های فروش، میدان های میوه و تره بار، دانشگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها و ساختمان های اداری و جاده ها و راه ها برای فروش و ارائه محصولات و خدماتی که نیاز به فضاهای آماده و پیش ساخته دارند و امکان ساخت و ساز در آن مناطق وجود ندارد استفاده می شود. این نوع کانکس ها در انواع و ابعاد و امکانات مختلفی ساخته می شود.

خرید کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاه ساخته شده از کانتینر

شرکت کانکس سازی دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولید توان ساخت مدل متنوعی کانکس فروشگاهی را داشته و هرنوع سفارش مشتری در خصوص این نوع از کانکس ها قابل اجرا می باشد. این کانکس ها را می توان در مدل های متنوعی ساخت که هیچ گونه مشکلی برای ما ایجاد نخواهد کرد و با توجه به صاحب انواع مشاغل سفارش ها مختلف می باشند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش کانکس تماس حاصل نمایید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت شما را در امر خرید یاری نمایند. همچنین شما می توانید برای فروش و یا خرید کانکس دست دوم با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش شرکت کانکس دپو ماشین تماس حاصل فرمایید.

قیمت کانکس فروشگاهی

به ما ملحق شوید:

تلفن: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱

فکس:۴۴۱۹۳۵۰۰-۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۳۹۵۰۵۰۳۱۴ (پیامک پاسخ داده نمیشود، لطفا تماس بگیرید)

لینک تلگرام             https://t.me/depomachine

لینک اینستاگرام:      https://instagram.com/depomachin

لینک فیسبوک:         https://facebook.com/depomachin

لینک توییتر:             https://twitter.com/MachineDepo