خانه پیش ساخته

خانه پیش ساخته

اتاق و خانه پیش ساخته با فضای دلخواه در شرکت دپوماشین تولید می گردد. کانکس پیش ساخته (خانه پیش ساخته) برای منظورهای مختلفی ساخته می شود. از جمله واحدهای مسکونی، خوابگاه  های دانشجوئی، خوابگاه های مهندسی و کارگری، رستوران و آشپزخانه. همینطور می توان از کانکس های پیش ساخته برای کلاس های آموزشی و درسی، واحدهای پزشکی و کلینیکی و بیمارستانی، فرهنگی قابليت تجهيز با مبلمان اداری و ورزشی استفاده کرد.

مواد اولیه استفاده شده در خانه پیش ساخته

  • شاسی از تیرآهن
  • اسکلت فلزی
  • نمای خارجی از ورق آلومینیوم یا گالوانیزه
  • نمای داخلی چوب، پرسیانا، فرمیکا و یا pvc
  • عایق بندی از پلاستوفوم یا پشم سنگ

انواع کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته دوطبقه –

کانکس پیش ساخته دو طبقه مطابق با سفارش مشتری قابل اجرا می باشد. این کانکس های پیش ساخته دو طبقه بصورت واحد های مسکونی در دو طبقه و با پارتیشن بندی داخلی طبق سفارش مشتری طراحی و اجرا خواهد شد. در این کانکس ها امکان نصب سرویس بهداشتی ایرانی و خارجی وجود دارد. همچنین می توان سیستم گرمایش و سرمایش با پکیج، شوفاژ یا کولرهای اسپلیت را در این کانکس ها تعبیه کرد. و یا اینکه حتی استفاده از بخاری گازی در این خانه های پیش ساخته نیز ممکن است.

کانکس و یا خانه پیش ساخته ویلائی

کانکس پیش ساخته یکی از آسانترین و قابل انعطاف ترین روش های مدرن و موجود ساختمانی است. در ساخت خانه پیش ساخته از پانل های سبک وزن ساختمانی استفاده می گردد که می توان آن را بعد از رفع نیاز مجدداً به فروش رساند. این ساختمان ها سریع ساخته می شود و در کارخانه ما به تعداد زیادی آماده تحویل است.

با توجه به قابلیت های فراوان این کانکس ها، استقبال زیادی از طرف مشتریان نسبت به این محصول وجود داشته است. تقاضا برای استفاده از این کانکس ها و یا خانه پیش ساخته این روزها جهانی است و ما مشتریان زیادی را از کشورهای همسایه در این محصول داشته ایم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفترفروش تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان فروش در اسرع وقت شما را یاری نمایند. تلفن تماس: ۴۴۱۹۳۵۰۰ – ۰۲۱

 

کانکس پیش ساخته با طراحی و رنگ آمیزی متفاوت
کانکس پیش ساخته با طراحی و رنگ آمیزی مختلف
اتصال چندین کانکس به یکدیگر
اتصال چندین کانکس به یکدیگر
پروژه مترو پاسداران
کانکس پیش ساخته دوطبقه
کانکس پیش ساخته دو طبقه
با روکش ساندویچ پانل
کانکس پیش ساخته دو طبقه
کانکس پیش ساخته دوطبقه
مساحت ۱۰۸ مترمربع
کانکس لوکس اداری
مجموعه پیش ساخته اداری لوکس
مساحت ۶۳ مترمربع
کانکس دفتر کار اداری دو طبقه
دفتر کار دو طبقه پیش ساخته
مساحت هرطبقه ۷۲ مترمربع
کانکس اداری پیش ساخته
کانکس پیش ساخته مسکونی
مساحت ۱۴۴ مترمربع
کانکس پیش ساخته ویلایی
مجموعه پیش ساخته ویلایی
مساحت ۱۴۴ مترمربع