کانکس نگهبانی | کیوسک نگهبانی

کانکس نگهبانی نوعی اتاقک و سازه پیش ساخته است که در ابعاد مختلف ساخته می شود. کیوسک نگهبانی به منظور استقرار و استراحت افراد ساخته می شود. این کانکسها در مجتمع های کارگاهی ، مسکونی و کارخانه ای کاربرد زیادی دارند. بسته به تعداد پرسنل نگهبانی می توان سایز این کانکس ها را تغییر داد. همچنین می توان همانند سوییت کوچک امکانات اتاق ، آبدارخانه و سرویس بهداشتی را بدان اضافه کرد. شرکت دپوماشین برای تولید کانکس نگهبانی، استاندارد تعریف شده ای را دارد. با اینحال ما بر اساس سفارش مشتری می توانیم کیوسک دلخواه شما را بسازیم.

در این کیوسک ها مساله عایق های گرمایی و سرمایی بسیار مهم می باشد. در این کانکس ها افراد بایستی ساعت های زیادی را داخل کیوسک نگهبانی باشند. همچنین در بسیاری از موارد هم نمی توانند محل خدمت خود را ترک کنند. بنابراین وجود امکانات آسایشی همچون آبدارخانه و یا سرویس بهداشتی در کنار یا داخل آن نیز مهم است.

کانکس نگهبانی یک راهکار کم هزینه برای سازمانها

کیوسک نگهبانی اتاقکی است که اکثرا برای سازمانها ، ادارات , پادگان ها ، کارخانجات و یا شرکت هایی که نیاز به حفاظت و حراست فیزیکی دارند استفاده می شود تا شخصی و یا اشخاصی برای نگهبانی با استقرار در این محل بتوانند بر محیط اطراف مسلط باشد. در این کیوسک ها بایستی پروژکتوری تعبیه گردد تا محیط اطراف را برای دید نگهبان روشن نماید. محل نصب و زاویه نورپردازی پروژکتورها بسیار مهم می باشد. هنگام تعبیه پروژکتور بایستی به اندازه کافی نور برای دید نگهبان وجود داشته باشد.

در اکثر کانکس های نگهبانی بالکن نیز وجود دارد و همچنین بخاطر پنجره های تعبیه شده به هنگام ساخت ، کیوسک دید ۳۶۰ به محیط حاصل می شود. برای رسیدن به داخل کیوسک از بالابر و و یا راه پله استفاده می گردد.

ابعاد کانکس نگهبانی

در شرکت دپوماشین کیوسک های نگهبانی در ابعاد متنوعی بر اساس استاندارد و نیاز مشتریان تولید می شود. ابعاد کانکس نگهبانی تولیدی ما عبارت است از ۱٫۵×۱٫۵ متر ،  ۲×۱٫۵ متر ، ۲×۲ متر ، ۲٫۵×۲٫۵ متر ۲×۳ متر و ۳×۳ متر.

کاربردهای کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی داراي كاربرد هاي فراواني ميباشند. به عنوان نمونه می توان به چند مورد اشاره کرد:

  • حراست و نگهبانی
  • اتاقک ایست بازرسی
  • فروش و یا کنترل اوانع بلیط و کارت
  • و…

همکاران ما در انتخاب کانکس مورد نظر مشاوره رایگان می دهند تا براساس کاربری خود کانکس نگهبانی مورد نظر را تهیه و خریداری نمایید. برای محیط هایی که زیبایی هم حائز اهمیت است مانند: محیط هایی مثل نگهبانی ورودی منازل و برج ها، کانکس نگهبانی چوبی که با زیبایی خاص همراه است را به خریداران محترم پیشنهاد می دهیم.

در نگهبانی برج های مسکونی مراقبتی که نیاز به کنترل دقیقتر اطراف دارد و باید دید بهتری داشته باشد را به خریداران عزیز کانکس چند ضلعی را پیشنهاد می کنیم. تا از طریق چند پنجره به صورت ۳۶۰ درجه به محیط احاطه داشته باشد و یا دست کم ۱۸۰ درجه دید مطلوب داشته باشد. هرچند دید ۱۸۰ درجه برای کتنکس های نگهبانی مورد قبول است ولی کانکس ها با دید ۳۶۰ درجه گزینه ی بهتری است.

نمای داخلی کانکس نگهبانی چندان مد نظر تولیدکنندگان نیست، به دلیل اینکه در یک برج مسکونی، نگهبان بسیاری مواقع خارج از باجه در محوطه مشغول گشت زنی است.

در حالت استفاده به عنوان مثلا اتاق سرايداري براي نگهباني از پروژه ها بايد امكاناتي نظير كابل داخلي براي تلفن و برق و ساير ملزومات در نظر گرفته شود، و يا حتي بخشي بصورت طاقچه مانند متحرك باشد كه گاهي به عنوان ميز موقت كار مورد كاربري قرار گيرد.

با توجه به كاربرد شما ديواره ها و كف ميتوانند از جنس هاي متنوع گالوانيزه ، pvc ، و نيز آلومينيوم و چوب هاي  صنعت ساخت كانكس باشند.

  00000

کیوسک نگهبانی دست دوم

شرکت دپوماشین علاوه بر تولید و ساخت، خدمات خرید و فروش کانکس نگهبانی دست دوم را نیز انجام می دهد. در صورت عدم نیاز به کیوسک خریداری شده، می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید. کانکس های دست دوم در صورت نیاز تعمیر و بازسازی شده و سپس به بازار مصرف عرضه می شود.

کیوسک نگهبانی فایبرگلاس

با توجه به استقرار تقریبا ۲۴ ساعته و یا بعضا بلند مدت نگهبانان در داخل کیوسک ها ، برخی از کارفرمایان به دنبال کیوسک با کیفیت بالاتر می باشند. در کیوسک های های معمولی عایق حرارتی حداکثری و یا ۱۰۰ درصدی نیست بنابراین امکان تبادل سرما و گرما به داخل وجود دارد. در کیوسک های نگهبانی فایبرگلاس و یا کیوسک ساندویچ پانلی عایق ها حداکثری می باشد.

شرکت دپوماشین تولید کننده انواع کانکس

شرکت دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولید در زمینه کانکس و کانتینر مفتخر به ارائه انواع کانکس و همکاری با طیف بسیار وسیعی از مشتریان اعم شخصی و سازمانی بوده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس ، خرید کانکس و یا فروش کانکس و نیز کانکس دست دوم با همکاران ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.

تلفن تماس دفتر: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱ (تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه : ۰۹۳۹۵۰۵۰۳۱۴ (پیامک پاسخ داده نمیشود، لطفا تماس بگیرید)

تلفن دفتر مازندران :  ۴۴۸۴۲۸۳۰-۰۱۱

لینک اینستاگرام : https://www.instagram.com/depomachin

لینک توییتر : https://twitter.com/MachineDepo

لینک فیسبوک : https://facebook.com/107526328081624

لینک آپارات : https://www.aparat.com/depomachin

قیمت کانکس نگهبانی

قیمت کانکس نگهبانی بر اساس متراژ و نوع کانکس تعیین می گردد. برای استعلام به روز قیمت کانکس با ما تماس بگیرید.