کانکس ویلایی

بی شک یکی از بهترین کاربری های کانکس، کانکس ویلایی است. مشتریان می توانند با خرید کانکس ویلایی  هر آنچه که مد نظر دارند را در این نوع کانکس ها اجرا کنند.

کانکس های ویلایی دارای تنوع های فضای داخلی و فضای بیرونی است.که این امکان را به مشتری می دهد بسته به نیاز خود، فضای داخلی را هر چه مد نظر دارد را اجرا کند. منظور از تنوع فضای داخلی این است که که این امکان را به مشتری می دهد بسته به نیاز خود و فضای داخلی را هرچه مد نظر دارد را اجرا کند.

منظور از تنوع بیرونی این است که شما می توانید برای نماهای بیرون کانکس از نمای سایدینگ و یا کامپوزیت و نیز نماهای ترکیبی برای کانکس های ویلایی استفاده کنید.

کانکس های ویلایی دو طبقه، کانکس ۱۴ کتری، ضد رطوبت با انواع سیستم های تهویه و برودتی و… نمونه هایی از کانکس های ویلایی است.

نگهباني – خانه پيش ساخته – كانكس ويلايي – كارگاهي – كانكس فروشگاهي – داراي سايبان و پنجره – كانكس اداري – کمپ ویلایی کنار دریا – كانكس لوكس كانكس رستوراني فروشگاهي سقف شيب دار فروشگاهي .

خرید کانکس ویلایی

 

خرید کانکس ویلایی                   کانکس ویلایی

شرکت دپوماشین تولید کننده انواع کانکس

شرکت دپوماشین با بیش از ۶۰ سال سابقه تولی در زمینه کانکس و کانتینر مفتخر به ارائه انواع کانکس و همکاری با طیف بسیار وسیعی از مشتریان اعم شخصی و سازمانی بوده است.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کانکس ، خرید کانکس و یا فروش کانکس و نیز کانکس دست دوم با همکاران ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند.

تلفن تماس دفتر: ۴۴۱۹۶۵۹۵-۰۲۱ (تماس در ساعات کاری و اداری)

تلفن همراه : ۰۹۳۹۷۰۷۰۸۹۲ (جهت تماس در ساعات غیر کاری و روز های تعطیل)

تلفن دفتر مازندران:۴۴۸۴۲۸۳۰-۰۱۱

لینک تلگرام:  https://t.me/depomachine

لینک اینستاگرام:  https://instagram.com/_u/depomachin

کانکس ویلایی